Shikoni “bombën” ruse me sharm amerikan

Kliko per me shume info

ruuuuAjo është shumë e bukur, me një trup perfekt dhe ka lindur në vitin 1993 në qytetin rus, Perm.

Bëhet fjalë për Tanya Mityushina, e cila tashmë është një top-modele shumë e suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Kliko per me shume info

Ajo u bë e njohur botërisht pas pozimit për edicionin e sivjetmë të revistës së famshme Sports Illustrated.

Në të kaluarën ka punuar si reklamuese e veshjeve të brendshme të Victoria’s Secret dhe Intimissimi.

Kjo bukuroshe i ka qenë imazh i disa kompanive amerikane, ndërsa është shfaqur edhe në filmin e Joseph Gordon-Levitt, “Don Jon”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.