Kur fati nuk është me ty! Ja fundi i tmerrshëm i këtij përmetari

Kliko per me shume info

pemeNjë 54–vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht në një fshat të Përmetit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Luare.

Kliko per me shume info

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se, rreth orës 18:30, 54–vjeçari është rrëzuar nga pema dhe më pas ka humbur jetën.

“Nga veprimet e kryera rezultoi se ngjarja është aksidentale”, njofton policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.