Rreh me grushte në mes të rrugës të dashurën, arsyeja do iu shokojë!

Kliko per me shume info

dhune-gruajaQytetarët e Tiranës janë tronditur mbrëmjen e së shtunës, kur një i ri ka qëlluar dhe rrahur në mes të rrugës një vajzë të re. Në fakt bëhet fjalë për një sherr xhelozie, ku Jonandër Bami, 24 vjeç nuk pranonte dot faktin që e dashura e tij e kishte lënë.

Rreth orës 20:00 Bami i kishte zënë pritë vajzës 22-vjeçare me inicialet R. Ç., në mes të Laprakës. Fillimisht i riu e ka sharë të renë dhe i ka marrë telefonin.

Kliko per me shume info

Por vajza ka reaguar duke e kundërshtuar dhe kërkuar telefonin e saj. Në këto momente Bami ka filluar që gjuajë të renë, fillimisht me shpullë dhe më pas edhe me grushte e shkelma.

Dëshmitarët e shumtë kanë njoftuar menjëherë policinë, e cila ka prangosur në flagrancë Bamin, duke e akuzuar për dhunë. Sipas dëshmive të vajzës ngjarja kishte si shkak ndarjen e saj nga ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.