Rrahje barbare në Shëngjin, të riut i thyejnë këmbët me leva, e lënë pa ndjenja

Kliko per me shume info

jetaaNjë ngjarje skandaloze dhe e shëmtuar ka ndodhur në Shëngjin, ku dy persona kanë rrahur barbarisht në mes të rrugës.

Në videon e publikuar nga “Jeta Osh Qejf”, tregohet si këta dy persona të pajisur me leva hekuri godasin të riun e shtrirë përtokë gati pandjenja.

Kliko per me shume info

Ata duket që i thyejnë gjymtyrët dhe e lënë më pas pa ndjenja në mes të rrugës. Ndërkohë, asnjë nuk ndërhyn që t’i ndalë.

2 COMMENTS

  1. Kto jan njerez te lidh me shtetin qe e bejn kshu hapur fare pa e rruajtur kushurinj te Edi Rames, me te vertet po na qin te gjithve si popull ne polici svete dot keta te vrasin e te gjymtojn dhe Edwin Rama na thot jemi dembela dhe budallenj, per vete shkon si gruaja e tjetrit per te takuar Obamen, keta duhet te marrin burgim te perjetshem po se morren te denohet gjykatsi me prokurorin, ska rrug zgjidhje tjeter do filluar nje peticion per keta ku te gjith shqiptaret te firmosin per denimin e ketyre babuineve.

  2. Pervec denimit per krimin e felliqur te pabes qe kan kryer, djalit te demtuar i duhet dhen dhe demshperblim, e gjith pasuria e agresoreve duhet te shkoj per ti siguruar jetesen te gjymtuarit le ta ken pasurin ne emra te ndryshen nese e perdorin esht e tyre, ti sekuestrohet dhe te jepet demshpreblimi ky ligj duhet te hyj ne zbatim ku pervec denimit me burg te jepet dhe denimi per pages demtimi edhe ne rast vrasje familja e te vrarit duhet te kompesohet nga vrasesi me gjith pasurin qe posedon pervec nje burgim minimal 35 vjet deri te perjetshem mos te ket me 25 vjet me te drejt ulje 1/3 njerezit nuk jan bageti, u shuam si popull, Edi Rama bashk me Sali Berishen u intereson te kemi ligje te tilla se duan trazira, armbajtje pa leje minimi 15 vjet, esht e vetmja menyr per te perhapur kulturen dhe edukaten ne popull, mirsjelljen dhe njerzillekun duke hequr nga qarkullimi persona te demtuar psikologjikisht dhe te rrezikshem, duke i izoluar per te mbrojtur pjesen e popullates qe do te jetoj e qet, o bejeni o ikni, boll u zut per interesat tuaja. beni ligjin dhe zbatojeni…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.