28-vjecarja shuan kureshtjen, ja si duket Roza Lati pas operacionit

Kliko per me shume info

roza-lati-hundeRoza Lati ua ka shuar të gjithëve kureshtjen mëngjesin e sotëm, për të parë hundën e re.
Teksa ka marrë biçikletën dhe ka nisur të bëjë shëtitjen e mëngjesit, ajo iu ka “dhuruar” ndjekësve të saj të Snapchat, por jo vetëm, një shkrepje live të fytyrës ku edhe pse ende me një fashë, duket qartë hunda e re.

Që pas operacionit, në fotot e postuara 28 vjeçarja nuk e fotografonte pjesën e fytyrës duke lënë të dukshme vetëm buzët.

Kliko per me shume info

Por tani, pasi ka kaluar pak kohë dhe enjtja po largohet Roza e tregon me krenari hundën e re e cila me siguri do tí japë një pamje ndryshe Latit. /intv/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.