Rovena Stefa nis pushimet, publikon foto “të nxehta”

Kliko per me shume info

rovena-gjoksiRovena Stefa po bëhet gati për pushime.
Këngëtarja përmes një fotoje të postuar në internet, lë të kuptohet që për pak kohë nuk do të marrë pjesë në koncerte dhe do të pushojë.
“Gati për pushime, sot me clasic look”:- shkruan këngëtarja përbri një fotoje të postuar në Instagram ku shfaqet seksi./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.