Rovena dhe Jonida gara noti në det!

Kliko per me shume info

rovenaaaaaAto janë mike të ngushta veçse kolege e mesa duket pushimet verore kanë vendosur t’i kalojnë bashkë.

Këngëtaret Rovena Dilo dhe Jonida Maliqi kanë publikuar foto së bashku ku janë duke shijuar bukuritë e detit Jon dhe gjithashtu duke bërë gara noti. Rovena ka mahnitur këtë verë duke ekspozuar linjat e saj me bikini.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.