Rovena Dilo siç nuk e keni parë kurrë … tregon format me bikini!

Kliko per me shume info

rovena-diloArtistja me zërin potent Rovena Dilo, duket se ka nisur zyrtarisht pushimet e saj verore. Rovi ndodhet në Greqi, ku siç e shohim edhe në foto po relaksohet në plazh.

Ajo që na bie tjetër në sy është edhe trupi i saj i rregullt. Këngëtarja i ka kaluar të 40-tat dhe është në formë të shkëlqyer fizike, madje duhet theksuar që është bio jo e “ribërë” nga fillimi si shumë kolege të sajat…

Kliko per me shume info

rrrrr

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.