Ronelën e kap vapa keq, hep reçipetat dhe …!

Kliko per me shume info

ronelaNuk ka shumë kohë që kanë konfirmuar lidhjen mes tyre.

E përpos që janë të dashuruar, Young Zerka dhe Ronela Hajati janë në finalizim të projektit të tyre të përbashkët shkruan Gazeta Express.

Kliko per me shume info

Mirëpo, përmes një fotografie të bërë në rrjetet sociale, Ronela ka njoftuar lansimi është shtyer dhe se kënga do të publikohet me datën 3 gusht.

Një detaj tjetër që vërehet në këtë foto e shkëputur nga klipi është fakti se këngëtarja do të jetë pa sutjena përpara të dashurit të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.