Ronaldo ka një lajm fantastik për tifozët e Realit

Kliko per me shume info

ronaldo201666Rinovimi i kontratës së Ronaldos me Real Madridin mund të ndodh pas rikthimit të portugezit nga pushimet, këtë e ka pranuar vetë CR7
Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka thënë se ka biseduar me presidentin e ‘Los Blancos’, Florentino Perez, lidhur me rinovimin e kontratës së tij që sipas portugezit, mund të ndodh kur të rikthehet nga pushimet.

“Kontrata e re? Kam folur me presidentin në telefon dhe kur të rikthehem në Madrid, do të bisedojmë. Pa dyshim është diçka që dua”, ka thënë Ronaldo, i cili disa herë ka përsëritur se dëshiron të qëndrojë në Madrid. /Express/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.