E pabesueshme! Ja çfarë i tha Ronaldo heroit të Portugalisë para se të hynte në fushë!

Kliko per me shume info

roni_1468190000-3648360Eder ka bërë të ditur se Cristiano Roanldo i ka thënë se ai do ta shënojë golin historik të Portugalisë.

Në pamundësi për të qenë në fushë, për shkak të lëndimit që pësoi në minutat e para të ndeshjes, Cristiano Roanldo ishte një lider i vërtetë edhe nga stoli – duke motivuar lojtarët në mënyra të ndryshme.

Kliko per me shume info

“Cristiano më tha se do ta shënoja golin e fitores. Ai më dha fuqi dhe më motivoi më fjalë”, tha Eder.

“Kemi punuar shumë për këtë trofe, nga fillimi i Euros e deri më sot. Populli portugez e ka merituar këtë”, tha ndër të tjera Eder.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.