Ronaldo takohet me aktorin anglez

Kliko per me shume info

ronaldo2016Pas Ibizas, Cristiano Ronaldo po i vazhdon pushimet në Las Vegas

Cristiano Ronaldo vazhdon t’i shijoj pushimet pas suksesit që pati me Real Madridin dhe Portugalinë.

Kliko per me shume info

Pas Ibizas, ylli portugez po i vazhdon pushimet në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përcjell Express/

Ronaldo, atje, ka takuar aktorin e njohur anglez, Jason Statham. Portugezi në SHBA ka përcjell një koncerte të Jennifer Lópezit.

roooo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.