Rita Ora me fustan super të shkurtër, mbulon “zogun” me duar

Kliko per me shume info

ritaaAjo është gjithnjë ne qendër të vëmendjes dhe si gjithnjë, edhe këtë herë ka tërhequr vëmendje me pamjen e saj.

Rita Ora u fotografua sot në New York, ku shkëlqente me një fustan të shkurtër që i tregonte asaj linjat.

Kliko per me shume info

25-vjeçarja nuk mundi t’u largohet kamerave, të cilët kanë arritur të fotografojnë edhe momente të sikletshme për të.

Bëhet fjalë për çastin kur Ora tenton të zbresë nga makina, moment ky që e ka detyruar bukuroshën të vërë dorën para që të mos tregojë pjesët intime. joq

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.