Rita Ora pa recipeta dhe me një mashkull misterioz në Nju Jork

Kliko per me shume info

rita-ora-xNju Jorku është magnet për të famshmit dhe pas Kim Kardashian, në rrugët e “Mollës” është fotografuar edhe Rita Ora.

Këngëtarja u pa në shoqërinë e një mashkulli “misterioz” të mbushur me tatuazhe, ndërsa ecte lirshëm drejt njërit prej klubeve më të famshëm të natës në qytetin amerikan.

Kliko per me shume info

Rita kishte veshur një fustan të zi, kombinuar me atlete të bardha dhe dukshëm pa recipeta.

Shfaqja e këngëtares në publik me mashkullin misterioz “minon” pretendimet e disa mediave rozë ndërkombëtare se ajo është në një romancë me Leëis Hamilton. Zërat për një lidhje mes të dyve u përforcuan pas fotografimit të pilotit britanik duke dalë nga shtëpia e këngëtares në Londër në një orar të pazakontë; në mëngjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.