Rita Ora kapet “mat” me Lewis Hamilton! A do e kundërshtojnë lidhjen?!

Kliko per me shume info

rittMë parë ata u fotografuan së bashku në Ulqin, ku lanë vend për dyshime se mes tyre mund të kishte nisur një lidhje romantike.
Tashmë ata janë kapur sërish “mat” nga paparacët. Bëhet fjalë për këngëtaren Rita Ora dhe pilotin e “Formula 1”, Lewis Hamilton.
Dyshja e famshme nuk mund të mohojnë më lidhjen e tyre, pasi kampioni i Formula 1 është fotografuar gjersa del nga shtëpia e këngëtares në Londër.
Pas daljes ata janë përshëndetur dhe kanë hypur në makinat e tyre ndërsa mediat e huaja raportojnë se lidhja e tyre është bërë serioze pas pushimit të përbashkët në Ulqin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.