Publikohet foto e Ritës duke bërë seks me Chris Brown?!

Kliko per me shume info

rita-ora-spitalKëngëtari Chris Brown ka postuar një fotografi kontraverse, që ka hapur shumë polemika në rrjetet sociale.

Në Instagramin e tij ai ka postuar pozën, ku shihet në shtrat para një intimiteti me një femër. Ajo duket e ngjashme me Rita Orën, dhe fansat kanë filluar të shtrojnë pyetje për ndonjë histori të nxehtë pasioni mes këngëtarëve.

Kliko per me shume info

Nuk është çudi që kjo të ndodhë pasi këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Chris Brown kanë realizuar bashkë hitin “Body on Me”. Edhe në atë klip u kuptua një “feeling” i fortë mes tyre, të cilën e dëshmuan nëpërmjet skenave të tërheqjes seksuale

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.