Rihanna di të tërheqë vëmendjen… ja si duket ajo (Foto)

Kliko per me shume info

36B8F3D600000578-3716108-image-m-16_1469897407228Koha për t’u ndalur pak nga turneu botëror, e dërgon Rihannën në Paris, duke vizituar ‘’The Big Wheel’’. Mahnitse si gjithmonë, dhe këtë herë ajo befason dhe adhurohet nga të gjithë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.