Rihanna i shpëton sulmit terrorist në Francë

Kliko per me shume info

rihanna2016Rihanna ka anuluar koncertin e saj në Nice, në prag të sulmit të sulmit terrorist.

Koncerti i saj ishte planifikuar të mbahej sot në qytetin jugor të Francës, si pjesë e turneut të saj “Anti World Tour”.

28-vjeçarja ka qenë e pranishme gjatë festës kombëtare të Francës, ndërsa sipas Daily Mail ajo i ka shpëtuar mrekullisht sulmit dhe se është shëndoshë e mirë.

Kliko per me shume info

Me koncertin e këngëtares u anulua edhe festivali i Jazz-it, që do të mbahej në ditët në vazhdim.

“Për shkak të ngjarjeve tragjike në Nice koncerti i parashikuar të mbahet në 15 Korrik në Allianz Stadium nuk do të mbahet, siç ishte parashikuar. Mendimet tona janë me familjet dhe viktimat e tyre”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.