Reperi i grupit OTR pushime në Sarandë me Marina Farën

Kliko per me shume info

marina-varrosiNoizy dhe grupi i tij kanë performuar para pak ditës në një nga lokalet bregdetare të qytetit të Sarandës, dhe ndërkohë që reperi është larguar për në destinacionin e radhës duket se miku i tij, Varrosi ka gjetur një arsye të fortë për të vazhduar pushimet në Sarandë.

Arsyeja nuk gjë tjetër veçse shoqëria e mirë që Marina, vajza e këngëtares Eli Fara, di ti dhuroj miqve të saj. Nga fotot duken shumë afër me njëri tjetrin megjithëse akoma nuk dimë nëse janë diçka më tepër se shokë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.