Real Madrid largon një sulmues…

Kliko per me shume info

jese-real-madridReal Madrid ia ka bërë të qartë se Jeses se duhet të largohet gjatë kësaj vere.
Drejtuesit e Real Madridit kanë biseduar me sulmuesin Jese, të cilit i kanë rekomanduar që të largohet gjatë kësaj vere.

Jese ka luajtur shumë pak edicionin e kaluar dhe drejtuesit e skuadrës besojnë se përvoja në ndonjë skuadër tjetër do të ishte shumë e mirë për të.
Skuadra e interesuara për spanjollin janë Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen deh Espanyol, shkruan AS. /Express/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.