Çfarë po ndodh mes Ramës dhe Ruçit?! Ja si i “vërsulet” kryeministri!

rama-reformaPasi ka lënë për pak çaste selinë e Kuvendit, kryeministri Edi Rama i është rikthyer seancës plenare, e cila drejtohet nga nënkryetarja Valentina Leskaj.

Siç duket edhe në videon në fjalë, e siguruar nga gazetarja Marsela Karapanço, shihet Rama i nervozuar teksa bisedon me kreun e grupit parlamentar të socialistëve, Gramoz Ruçi, ndërsa shihet se si me duart bënë ‘jo, jo’.

LEXO EDHE:  "Sot PD është më rëndë se kurrë, të ikë Basha e të vijë Berisha"
Kliko per me shume info

Më pas kreu i Qeverisë i është drejtuar korridorit të Kuvendit, por është rikthyer sërisht, ndërë është ulur për pak çaste pranë deputetit, Pandeli Majko. Për çfarë të ketë kundërshtuar vallë Rama, Ruçin?!/Balkanweb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here