Rama “selfie” me Obamën, tallen qytetarët, ja komentet në Fb

Kliko per me shume info

rama-dhe-obamamama-433x300Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një fotogaleri të momenteve më pikante nga dita e parë e Samitit të NATO-s në Varshavë.

Aty ai duket teksa shtrëngon duart me Presidentin e SHBA-së Barak Obama dhe liderë të tjerë botërore, si në krahë të Kancelares gjermane Angela Merkel, Presidentit francez Fransua Hollonde, Presidenti i Turqisë Rexhep Tajip Erdogan dhe Kryeministri i Italisë Mateo Renzi.

Kliko per me shume info

Fotot nuk kanë shpëtuar nga komentet e ndjekësve në rrjetet sociale, të cilët kanë bërë ironi me akuzat e PD-së, që thotë se Rama ka paguar 80 mijë usd për të bërë një foto me presidentin amerikan para pak vitesh. Nuk ka ngelur pas pa u komentuar edhe selfie që ka publikuar Rama me Obamën. Ja çfarë i shkruajnë Ramës komentuesit në Facebook:

KOMENTET NË FB

-Per kete foto eshte ul pazari se eshte trajtuar si blerje me shumice:d
50k euro per koke:d

-Shume afer e mban ky Obama Edi Ramen

-Bo sa paska harxhu me bo foto me keta.!!!!!.

-Sa lek ke dhen kesaj radhe.nga 100.000 e koka u ke dhen do japesh xhevap ne xhykat se lek droge do kesh dhen

-O edi qenka rrit obama eshte bere sa ti apo ka hyp ne karrike, hihi

-Ska gje ty tè humben 10 milion ne aeroport. Atij Ju vrane 5 police dje. Futni nga nje selfi se kalon cdo gje.

-Spo e morim vesh o Edi Rama. Me duket se te pagun Obama lek .me dale foto me ty.
Saliut i ka ik pini fare sonde

-Ca ben o edi se i le leket per selfie, ky Obamame te griu nga leket per foto. Hahaha

-O Obam, ik te keqen sa me larg nga ai njeri se ka smundje ai. Ka largu 100mij shqiptar ne emigrim, ty ste ka asgj

-Me sa duket te paska kerku Obama per kete selfie ,,,e shikoni qe ia kthei borxhin,,,tani do te akuzojne qe i ke kerkuar dyfishin per kete foto ,,nuk lejohet @edirama

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.