VIDEO/ Krizë qeveritare? Ja si reagon Rama para kamerave

Kliko per me shume info

rama2016Kryeministri Edi Rama ka mbledhur grupin parlamentar për të diskutuar lidhur me krizën qeveritare pas deklaratës së Ilir Metës për qeveri teknike.
Por ndryshe nga sa flitet për një tension dhe pasiguri, Rama është mundur të shfaqet i buzëqeshur para kamerave.

Teksa dilte nga makina e tij për tu futur në selinë e PS-së, Rama ka buzëqeshur me ata pak qytetarë që ishin aty dhe i ka përshëndetur.

Kliko per me shume info

Të qeshur ishin edhe ministrat Tahiri e Bushati, të cilët duket se e kanë marrë me sportivitet këtë situatë.

Edhe pas mbledhjes se grupit, Rama nuk ka pranuar te flase per mediat shkruan Panorama.

“Per mua eshte shume me i rendesishem shendeti i doktorit, i cili ka pasur nje shqetesim”, ka thene Rama teksa dilte me deputetin Ylli Zecishti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.