Rama reagon sërish në “FB” për reformën, i jep një lajm të mirë administratës

Kliko per me shume info

rama-reformeArritja e konsensusit dhe miratimi me 140 vota i reformës në drejtësi është për kryeministrin Rama një arsye për të festuar. Në një postim në “Facebook”, kreu i qeverisë njofton se e hëna do të jetë ditë pushimi për administratën.
“Së bashku kemi arritur të paarritshmen në 25 vjet. Prandaj të hënën, administrata pushim dhe le të jetë një fundjavë e gëzuar për të gjithë”, shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.