Rita Ora provokon sërish (Foto)

Kliko per me shume info

rita-2-12Cdo ditë që vjen, Rita Ora përbën një lajm me veshjet e saj. Ditën e djeshme ajo është paraqitur tepër provokuese. E veshur vetëm me një këmishë të gjatë duke mos veshur asgjë në pjesën e poshtme sa për të zbuluar edhe njëherë këmbët mahnitëse që ka.
Rita si zakonisht tentoi të fshihej nga paparacit duke mbajtur kapelë dhe syze në kokë, por që nuk ia doli mbanë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.