Simpatizanti i Berishës “luftë” para Kuvendit, tenton të hyjë me forcë!

Kliko per me shume info

opozita-rretho-kuvendinNje person tenton te hyje me force ne Kuvend, por ndalohet nga Garda dhe policia. Ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 09:15 të ditës së enjte, pak orë para se të nisë edhe seanca plenare e ditës.

Mësohet se personi ka shprehur dëshirën për të takuar depuetin e PD, ish-­kryeministrin Sali Berisha, pasi ka thënë se ka disa probleme, raporton “News24”.

Kliko per me shume info

Personi, emri i të cilit ende nuk dihet është shoqëruar në Komisariatin nr 1 të policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.