VIDEO/ Pse më zure vendin? Plas sherri në autostradë

Kliko per me shume info


Në këtë video do të shihni momentin kur një shofer i zemëruar qëllon disa herë me grushte një pasagjer të një makine tjetër. Siç shihet, dy automjete tip “Vauxhall Corsa” dhe BMW fillimisht po bëjnë garë për pozitën mbi mbikalimin A127 në Essex, Londër.

Kështu BMW-ja ia kalon “Corsa”-s dhe arrin të dalë para saj. Për këtë arsye shoferi i saj është nevrikosur dhe ka dalë nga makina, duke qëlluar fort një person që ishte në automjetin tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.