Prostitucion në restorant, arrestohet pronarja dhe 3 të rejat në Tiranë

Kliko per me shume info

prostituta16Pronarja e një restoranti në fshatin Bërzhitë të Tiranës dhe tri prostituta janë arrestuar nga Policia për shfrytëzim dhe ushtrim prostitucioni.

Pronarja e biznesit A.sh, 61 vjeçe, u krijonte kushtet e punës 3 punëtoreve të seksit të moshave 20-30 vjeç.

Kliko per me shume info

Të katërta janë prangosur në kuadrin e operacionit të koduar “Deep 4” .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.