Pronari bën seks me shitësen ndërsa në dyqan vijnë klientë (Video +18)


Një video e publikuar në internet tregon momentin kur kamerat e sigurisë kanë filmuar një burrë dhe një grua duke bërë seks në një dyqan rrobash.

Sipas mediave të huaja thuhet se burri ka qenë pronari i dyqanit e ndërsa gruaja punonjëse. Edhe pse kanë qenë në orar pune dhe dyqani ka qenë i hapur për klientët, kjo nuk i ka penguar ata të bëjnë seks të ekspozuar.

LEXO EDHE:  Nxënësit zbulojnë se mësuesi i matematikës është aktor filmash me pullë të kuqe
Kliko per me shume info

Por një klient i cili futet në dyqan për të blerë, duket se i ka prishur punë çiftit të papërmbajtur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here