Profesori shpërthen ndaj deputetit të PS: Injorant, më vjen pështirë nga ky llum!

Kliko per me shume info

deeKjo kritikë e fortë ka ardhur nga pedagogu Ilir Kaduku, i cili akuzon një ish-student të tij që ka përfunduar studimet për Ekonomi dhe tashmë është deputet i mazhorancës në Parlamentin e Shqipërisë.

Bëhet fjalë për deputetin e PS, Bashkim Fino, të cilin pedagogu i tij e quan “injorant që pasurohet me paratë e popullit”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.