Prezantuesja seksi bën pushimet në parajsë…(Foto)

Kliko per me shume info

13867145_282367285455908_2007018388_nPrezantuesja simpatike Floriana Garo ka përfituar nga ditët e pushimeve për tu arratisur në parajsë. Kështu e quan vete prezantuesja seksi ishulli Bali në Indonezi ku dhe po pushon. Në një foto të postuar në rrjetin social “Intagram” ajo ka postuar një foto në një pishinë të meëkullueshme ku shkruan “parajsa në tokë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.