Postimi i cuditshëm:”Punoj shumë, prandaj meritoj edhe gruan edhe të dashurën”

Kliko per me shume info

gruaja-e-dashuraLonnie Turner, nga Houston, Texas, me anë të një postimi  në rrjetin social “Facebook”, i kërkon bashkëshortes që të shkojë mirë me të dashurën e tij.
Babai ka postuar edhe dy foto, ku në njërën është gruaja e tij Tammy M. Arrington-Turner së bashku me të dashurën, Helen Yancy. “Këto të dyja duhet të shkojnë mirë me njëra-tjetrën. Punoj shumë dhe besoj se meritoj të kem çdo gjë që zemra ime dëshiron. Të kesh një tortë dhe mos të mundesh ta hash. Unë dua shumë torta”, shkruan ai në “Facebook”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.