Përballje titanësh, ja kur zhvillohet sfida Portugali – Uells

Kliko per me shume info

ronaldo-baleCristiano Ronaldo apo Gareth Bale, njëri prej tyre do ta shijojë finalen e Kampionatit Evropian
Yjet e Real Madridit, Cristiano Ronaldo e Gareth Bale, do të përballen për herë të parë me njëri tjetrin që kur luajnë së bashku te Real Madridi.

Uellsi ka eliminuar Belgjikën në çerekfinale dhe tani do të përballet me Portugalinë, që eliminoi Poloninë pas ekzekutimit të penalltive.

Kliko per me shume info

Ronaldo apo Bale? Se cili do të jetë më i mirë në gjysmëfinalen e këtij Evropiani, mbete të shihet kur të përballen me gjashtë korrik. /Express/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.