E pabesueshme, ja si stërviten portierët e Tiranës

Kliko per me shume info

portiere-tiraneTrajneri i portiereve Emanuel Egbo e praktikon shpesh nje seance te tille ne stervitje per te permiresuar reflekset e portiereve bardheblu.

Dicka te tille e ka bere serish ne Zlatibor duke e bere Bakajn dhe Liken te provojne veten ne porte me topa tenisi dhe jo me topa futbolli.

Kliko per me shume info

Nje seance e veshtire per te dy portieret bardheblu qe jane detyruar te bejne mrekullira per te mos lejuar topin e vogel te perfundoj ne rrjete. ‪

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.