Policja në bikini arreston hajdutin në mes të parkut

Kliko per me shume info

policjaaaNjë oficere policie jashtë detyrës ka ndaluar një person të dyshimtë pavarësisht se ishte në bikini.

Ngjarja ka ndodhur në Ralambshovsparken të Stokholmit, Suedi.

Kliko per me shume info

Agjentja Mikaela Kellner i ka shpërndarë fotot në llogarinë e saj në Instagram një ditë më parë dhe ka shpjeguar se ka ndërhyrë, pasi ka parë personin që tentonte të vidhte një celular.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.