Breshëri kallashnikovi në Vlorë, dy të vdekur dhe një i plagosur në pikën e basteve

Kliko per me shume info

policia-naten-620x330

Dy personave kanë vdekur dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një atentati të ndodhur në Vlorë pranë spitalit të qytetit.

Kliko per me shume info

Nuk dihet identiteti i viktimave, kurse i plagosuri është Krenar Runaj 53 vjeç i cili ndodhet në gjendje të rëndë. Ka qenë një person i armatosur i cili qëlloi me breshëri kallashnikovi në drejtim të tyre dhe u largua me shpejtësi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në pikë bastesh, kurse policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe kapjen e autorit të vrasjes.

Plasin plumbat në Vlorë, shkëmbim zjarri në një pikë bastesh, 1 i vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ku ka patur shkëmbim me armë zjarri. Për pasojë, raportohet se ka mbetur i vrarë një person dhe një tjetër është plagosur.

Nuk ka shumë të dhëna për vrasjen, ndërkohë që nuk dihet as identiteti i viktimës dhe motivet e ngjarjes.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në pikë bastesh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.