Breshëri plumbash te “Vasil Shanto”, policia rrethon menjëherë zonën!

Kliko per me shume info

policia-tirane_1Disa të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mesditë pranë shkollës “Vasil Shanto”, në Tiranë.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie. Nuk ka shumë informacion për ngjarjen.

Kliko per me shume info

Policia bën me dije se qytetarët kanë raportuar për të shtëna me armë në atë zonë dhe drejt vendngjarjes u nisën menjëherë patrullat.

Nuk ka raportime për të lënduar, ndërkohë uniformat blu po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.