Horror plumbash në Gjermani, panik dhe në një metro

Kliko per me shume info

 

gjermaniiii11Pak minuta pas një sulmi me armë në një qendër tregtare në Mynich të Gjermanisë, një tjetër sulm ka ndodhur këtë herë në një stacion metroje.

Kliko per me shume info

Ngjarja raportohet të jetë regjistruar në stacionin e metrosë së Marientplatz. Ende nuk dihet nëse nga të shtënat me armë ka të plagosur apo viktima, ndërkohë që stacioni është evakuuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.