“Plas” në plazhin e Borshit, shkelma e grushta mes femrave për një…çadër

Kliko per me shume info

plazhNëse jeni në plazh, bëni mirë të kujdeseni që të mos uleni në një çadër të zënë, sepse mund ta pësoni keq. Rasti më i fundit vjen nga Borshi, ku një femër është ulur në çadrën e një zonje.

Kjo e fundit i merr kamerdaren dhe ia përplas tutje, si për të thënë që vendi është i zënë.

Kliko per me shume info

Gruaja që kishte kamerdaren e shtyn zonjën, ndërsa në ndihmë të kësaj të fundit ka ardhur menjëherë e bija. Ajo fillon ta godasë vajzën me shpulla dhe me shqelma, siç duket në video.

Më pas mes tyre ndërhyn bashkëshorti i vajzës që zuri çadrën, i cili është me fëmijë në krah. Sipas raportuesit, menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia, e cila nuk ka lejuar që të vazhdojë më tej konflikti, ndërsa vajza me bashkëshortin dhe fëmijën e saj janë larguar, pas konfliktit me pushueset e tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.