Shkëmbim zjarri në Vlorë, një i plagosur

Kliko per me shume info

polici-vloreNjë person ka mbetur i plagosur në Kuç të Vlorës si pasojë e një shkëmbimi me armë zjarri.

Vangjel Danina është transportuar në spitalin rajon të Gjirokastrës, ndërsa nuk ka pranuar që të japë asnjë shpjegim se si ka ndodhur ngjarja.

Kliko per me shume info

I plagosuri Vangjel Danina po ruhet nga policët në spital, ndërsa sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetën nga plagët që ka marrë nga plumbat.

Burime nga policia e Gjirokastrës bëjnë me dije se Vangjel Danina mund të ketë mbetur i plagosur gjatë një shkëmbimi zjarri teksa ka qenë duke ruajtur ndonjë parcelë me kanabis në malësinë e Kuçit.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.