I grabisin makinën dhe e plagosin pranë digës së Liqenit

Kliko per me shume info

policia-naten-620x330Një person i pa identifikuar ka vjedhur mjetin tip “ML” me targë AA 515 HM dhe ka plagosur lehtë në këmbë me armë zjarri, drejtuesin e tij, Thanas Naumi.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme poshtë digës së Liqenit Artificial, afër hotel “Dinastia”.

Kliko per me shume info

Drejtuesi i mjetit është dërguar drejt spitalit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Ndërkohë janë ngritur pika kontrolli, si dhe janë njoftuar edhe policitë e qyteteve të Durrësit, Lezhës e Krujës, me qëllim ngritjen e pikave të kontrollit, për kapjen e autorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.