Prishja e pazareve të drogës, plagosen me thikë dy të rinj në Gjirokastër

Kliko per me shume info

policia2015Dy të rinj kanë mbetur të plagosur me thikë në Gjirokastër, pas një konflikti mes tre të rinjve, ndërsa autori është vendosur në pranga nga policia disa orë më pas.

Grindja mes të rinjve ka ndodhur gjatë natës në një lokal pranë shkollës Pedagogjike, ndërsa të plagosurit 20 dhe 21 vjeç janë dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info

Nga hetimet e para dyshohet se shkak i grindjes ka qenë prishja e pazareve të drogës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.