Tragjedi në familjen e Andrea Pirlos…

Kliko per me shume info

pirlo2-593x443Një tragjedi ka ndodhur në familjen e futbollistit Andrea Pirlo. Nipi i tij, Pietro vetëm 2 vjeç është mbytur në pishinë, në kohën kur familja po kalonte disa ditë pushime.

Ende nuk dihet arsyeja dhe dinamika e saktë e gjerave, por i vogli i ka shpëtuar vëmendjes së prindërve dhe më pas është gjetur pa ndjenja në pishinë.

Kliko per me shume info

I çuar menjëherë në urgjencë, fatkeqësisht ai është ndarë nga jeta një orë pas mbërritjes në spital.

Pavarësisht se janë dërmuar nga dhimbja për humbjen e të vogli, familja e Pietros, ka bërë një gjest shumë human duke pranuar, që të japë në dhurim organet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.