Pengmarrje në një kishë franceze, policia shpëton dhjetëra jetë njerëzish!

Kliko per me shume info

police-franceNjë pengmarrje ka ndodhur në Francë. Dy persona të armatosur kanë marrë peng një numër ende të papërcaktuar njerëzish. Siç shkruajnë mediat franceze aktualisht dihet se peng në kishë janë prifti e dy murgesha dhe disa njerëz të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur në një kishë në veri të Francës. Personat që kanë marrë peng thuhet se janë të armatosur me thika.

Kliko per me shume info

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat speciale qe gjate aksionit i kane vrare dy pengmarresit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.