E dashura super-seksi e Graziano Pelle…!

Kliko per me shume info

pelleSulmuesi i Italisë, Graziano Pelle, humbi penalltinë ndaj Gjermanisë, dhe u kritikua nga mediat italiane, ai ka një vend të mirë ku të gjejë ngushëllim.

Tek e dashura e tij, Viktoria Vargas, që e mbështeti në çdo moment të tij ne Euro 2016 nga shkallët e stadiumit.

Kliko per me shume info

Gjatë kohës kur Pelle luante me Italinë në Euro 2016, Vargas publikonte fotografi të nxehta në rrjetet sociale, duke treguar linjat e saj trupore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.