Djem mbërrijnë pastrueset nudo që do iu lënë pa fjalë, por … ja kostoja!

Kliko per me shume info

pastruesja4Në kohë krizash njerëzit mendojnë mënyra nga më të çuditshmet për të fituar para.

The Sun shkruan se një agjenci në Londër ka një mënyrë mjaft të sofistikuar për të nxjerrë para.

Kliko per me shume info

Janë pastrueset seksi.

Nëse doni një femër që t’iu pastrojë shtëpinë e veshur me të brendshme dhe ju të shijoni pamjen, kushton 135 euro në orë.

Nëse doni që ajo të pastrojë nudo, kjo kushton 270 euro.

Nëse kësaj i shtoni edhe seks, atëherë do t’iu kushtojë plotë 900 euro.

Kjo “risi” vjen vetëm pak kohë pasi në Londër u hap lokali i parë i nudistëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.