Pasioni i Noizyt për makina nuk ndalet, cilën nga këto “bisha” ka Noizy?

Kliko per me shume info

noizy-makinaReperi Rigels Rajku, i njohur ndryshe edhe si Noizy, i ka pasion makinat.
Ne menyre te vecante, Noizy preferon marken Benz Mercedes. Megjithatë në foton e publikuar në Instagram shfaqet në Porsche i bardhë dhe një Royce Rolls.

Reperi ka qenë në Berat në një koncert, ku edhe ka publikuar këtë foto.

Kliko per me shume info

“Sa vi anej o Sa vi anej, Berat Per her Te pare”- shkruan Noizy./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.