Grabitja në Rinas/ Policia kërkon paratë e vjedhura, por gjen kanabis

Kliko per me shume info

policia2015Policia prej dy ditësh po bën kërkime intensive për të gjetur paratë e grabitura në pistën e aeroportit të Rinasit.

Gjatë një kontrolli të rastësishëm, efektivët e policisë kanë gjetur 682 rrënjë kanabis në një banesë.

Kliko per me shume info

Policët ishin në kërkim të pistave që mund t’i çonin tek grabitësit e parave, por rastësisht kanë hasur drogën.
Në kuadër të operacionit të asgjësimit të drogës policia ka arrestuar Xhemile Calin dhe ka shpallur shpallur në kërkim djalin e saj Iliaz Cali.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.