Video +18/ Masakra e Nisës, pamje të rënda të viktimave në rrugë

Kliko per me shume info

viktimaaaJanë pamje të rënda që tregojnë edhe njëherë barbarinë e aktit të mbrëmshëm në Nisë të Francës, ku një kamion përplasi me vetëdije me dhjetra njerëz, duke lënë të vdekur sipas bilancit provizor 84 njerëz të vdekur dhe me dhjetra të plagosur.

Pamjet e videos janë të destinuara të shikohen nga një publik mbi të 18-tat për shkak të ndjeshmërisë që ato përcjellin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.