Donte të tregonte diçka “interesante”, i riu mbeti pa dhëmbë

Kliko per me shume info

miser-dhembeNjë person nga Koreja e Jugut, ka mbetur pa dy dhëmbë, pasi është goditur me shtalbin e misrit të vendosur në turjelën elektrike.

Ky njeri shihet duke e lëshuar pajisjen elektrike dhe duke e afruar te fytyra.

Kliko per me shume info

Më pas, ai bërtet dhe fillon të flasë në gjuhën koreane, pasi i thyhen dhëmbët nga misri që rrotullohej me shpejtësi.
Video ka marrë 17 milionë shikime, ja reagimi i tij pas goditjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.